fabryka imprez niebanalnych
Strona główna O fin-arte Partnerzy Linki Kontakt

Strefa Otwarta

Strefa Biznes

drink

Wieczór panieński we Wrocławiu

Pomysłów na wieczór panieński może być tyle, ile przyszłych żon. Oto kilka naszych propozycji. Być może, któraś z nich okaże się idealna właśnie dla Ciebie?

Noc Orientalna

Jeśli planujesz coś niestandardowego proponujemy, jako atrakcję wieczoru, pokaz i naukę tańca brzucha. Nastrojowa muzyka i niesamowita tancerka przeniosą Was do dalekowschodniego pałacu. Choreografii towarzyszy starannie dobrany, bogato zdobiony i błyszczący strój podkreślający piękno tańca. Uczestniczki wieczoru dostaną do dyspozycji rekwizyty do tańca (takie jak brzęczące chusty z monetami, złote bransoletki, czy kolorowe woale). Na koniec zabawy możliwa jest również krótka sesja fotograficzna z profesjonalnym fotografem. Całe spotkanie potrwa od 45 do 90 minut i może odbyć się zarówno w miejscu imprezy (np. mieszkanie prywatne), jak również na naszej sali.

Wersja 1: 45 minut nauki tańca brzucha – koszt 250zł

Wersja 2: pokaz tańca brzucha oraz 30 minut nauki – koszt 400zł

Wersja 3: pokaz tańca brzucha oraz 1 godzina nauki – koszt 450zł

Krótka sesja fotograficzna na zakończenie zabawy – dodatkowy koszt 200zł

napisz lub zadzwoń...

Niezapomniana sesja zdjęciowa

Zastanawiasz się nad prezentem dla przyszłej młodej? Może warto złożyć się i wspólnie zafundować jej coś naprawdę niesamowitego? Proponujemy na początek wieczoru sesję zdjęciową. Cała zabawa potrwa od 2 do 4 godzin, pod okiem profesjonalnego fotografa, w sali w centrum miasta, a jej efektem będzie płyta CD ze zdjęciami przyszłej młodej oraz jej przyjaciółek, godnych specjalnego albumu. Wszystko odbędzie się w odpowiednio udekorowanej sali, przy akompaniamencie nastrojowej muzyki, z lampką szampana w dłoni. Na życzenie zapewnimy również usługi wizażystki.

Wersja 1: sesja orientalna, na której przyszła panna młoda i jej przyjaciółki będą pozować do zdjęć w pięknych strojach tancerek tańca brzucha. Do dyspozycji dostaną również rekwizyty do tańca (takie jak brzęczące chusty z monetami, złote bransoletki, czy kolorowe woale). – koszt w zależności od ilości uczestniczek i czasu trwania sesji 400-1100zł

Wersja 2: jeśli masz pomysł na inny temat sesji zdjęciowej, skontaktuj się z nami, a my sprawdzimy, czy możemy ją dla Ciebie zorganizować.

napisz lub zadzwoń...

Copyright 2008, Daniel Nguyen & Izabela Jucha, fin-arte.pl