fabryka imprez niebanalnych
Strona główna O fin-arte Partnerzy Linki Kontakt

Strefa Otwarta

Strefa Biznes

drink

O fin-arte

Nasza Misja

Chcemy sprawić aby wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas imprez mieli uśmiechy radości i zadowolenia na twarzy.

Kim jesteśmy?

Właścicielką firmy jest Izabela Jucha. Swoje doświadczenia i kontakty zdobyła pracując kilka lat w Akademii Tańca Esens organizując różnego rodzaju imprezy: od warsztatów i szkoleń poczynając, poprzez imprezy taneczne i integracyjne, na oprawie artystycznej imprez zewnętrznych kończąc. Współpracowała między innym z takimi firmami jak Hotel Wrocław, AlmiDecor, Winuel, ProTHERM, Holiday Inn.

Ściśle z fin-arte współpracuje Tomek Zoń - tancerz, animator. Tańczy od ponad 12 lat. W dalszym ciągu trenuje i szkoli się u najlepszych nauczycieli. Zaanimować i rozkręcić do świetnej zabawy potrafi każdego: od przedszkolaka po seniora. Przystojny, wesoły, dowcipny, z głową pełną niesamowitych pomysłów.

Czym się zajmujemy?

Firma fin-arte, czyli fabryka imprez niebanalnych zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju wydarzeń. Nasza praca może polegać na przygotowaniu kilku elementów imprezy jak również zorganizowaniu jej od A do Z: poczynając od stworzenia scenariusza na podstawie oczekiwań klienta, poprzez wszelkie przygotowania, aż do realizacji projektu. Mocnymi stronami przedsięwzięcia są:

  • doświadczenie właściciela w organizowaniu imprez i pokazów artystycznych wyniesione z ostatniego miejsca pracy,
  • dobra znajomość branży artystycznej oraz ludzi z nią związanych,
  • zamiłowanie do tworzenia i organizowania.

Cel

Celem fin-arte jest pomoc osobom fizycznym oraz firmom w organizowaniu ważnych wydarzeń w ich życiu, jak chrzest, komunia, półmetek, studniówka, zaręczyny, wieczór panieński i kawalerski, ślub, wesele, urodziny, jubileusz, rocznica ślubu, impreza integracyjna dla pracowników, przyjęcie dla klientów firmy, wizyta ważnego gościa w firmie, gala, udział w targach branżowych, szkolenie, impreza plenerowa, konferencja. Zakres działalności obejmuje zarówno zorganizowanie całej imprezy jak również tylko jej części artystycznej.

Copyright 2008, Daniel Nguyen & Izabela Jucha, fin-arte.pl